Мотозапчасти и аксессуары

My Account

Open/Close
самостоятельное продвижение сайта
отдых в Австралии

Полтавські байкери закривають мотосезон-2012

1Сьогодні полтавські байкери зібралися, аби спільно відзначити закінчення мотосезону-2012. Прощатимуться любителі швидкості зі своїми двоколісними «залізними конями» на час зими упродовж 2 діб у селі Куликове, що за 2 кілометри від Полтави.

 

 

 

Стартували байкери на зліт з майданчика перед ТРЦ «Екватор» сьогодні о 14 годині дня. Там зібралися близько 100 учасників зльоту, орієнтовно така ж кількість мала приєднається до однодумців вже безпосередньо в селі Куликове. Організатори заходу – клуби «WILD BROТHERS» та «BLACKFOX» – говорять, закривати є що, адже сезон 2012 року для полтавських байкерів видався на славу.

— По-перше, нам вдалося створити свій мотоклуб. Впродовж сезону ми спільно з «WILD BROТHERS» влаштовували різні зльоти, вечірки. Це сприяло тому, що байкери Полтави краще знайомились між собою та спілкувались, — розповідає Сергій Омельяненко, який очолює клуб «BLACKFOX».

Хоча сьогодні на зібранні переважну більшість складали чоловіки, були серед байкерів і представниці жіночої статі. Пані Лілія з міста Харкова приїхала у Полтаву на байкерський зліт разом зі своїм чоловіком. Педагог за освітою, жінка таким чином підтримує захоплення свого чоловіка, бо вважає його цікавим.

—   Ми, байкери, багато подорожуємо країною. Це дає нам змогу побачити нові міста, природу. Нещодавно ми були на зльоті у Переяслав-Хмельницькому, а сьогодні тут, — говорить Лілія.

Від «Екватора» колона мотоциклів вирушила вулицею Великотринівською до зупинки «Автовокзал», щоб звідти по трасі дістатися села Куликове. Здивовані покупці торгівельного центру фільмували це дійство на мобільні телефони, а водії автомобілів вітали мотогонщиків звуковими сигналами. По прибутті на місце зльоту його учасників очікують конкурси з призами від організаторів, безкоштовна байкерська каша з чаєм, рок-концерт у виконанні полтавських гуртів, феєрверк та дискотека.

женские советы
горящие путевки